Združenie pre podporu obnovy bytových domov

Pár slov o nás

Chceme byť aktívnym článkom pri pomoci a koordinácii aktivít členov Združenia a spoločnými silami prispievať mestám a obciam v Slovenskej republike pri obnove ich bytového fondu a jeho bezprostredného okolia tak, aby zodpovedalo súčasným požiadavkám a moderným trendom.

IV. KONGRES LEPŠIA SPRÁVA

IV. KONGRES LEPŠIA SPRÁVA

V dňoch 4.-6.3.2020 sa uskutočnil v hoteli Sitno /Vyhne/ IV. kongres Lepšia správa 2020. Zorganizovalo ho Združenie pre lepšiu správu bytových domov. Kongres bol zameraný na praktické riešenia najmä pre správcov a spoločenstvá. Prevažnú časť odborného programu tvorili diskusné fóra. V jednom z nich malo zastúpenie aj Združenie pre podporu obnovy bytových domov.

V rámci fóra venovaného stavebnému zákonu, jeho histórii, súčastnosti a možným zmenám diskutoval aj výkonný predseda združenia Ing. Miroslav Vereš. Všetci aktéri za predsedníckym stolom a účastníci sa zhodli na tom, že je najvyšší čas posunúť dlhé roky plánované zmeny v stavebnom zákone do reality a výrazným spôsobom ho zmeniť v súlade so společenskými potrebami a v prospech odbornej a laickej verejnosti. 

Dátum vloženia: 3. 4. 2020 10:43
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 4. 2020 11:01
Autor: Správce Webu

PARTNERSKÉ ZDRUŽENIA