Združenie pre podporu obnovy bytových domov

Pár slov o nás

Chceme byť aktívnym článkom pri pomoci a koordinácii aktivít členov Združenia a spoločnými silami prispievať mestám a obciam v Slovenskej republike pri obnove ich bytového fondu a jeho bezprostredného okolia tak, aby zodpovedalo súčasným požiadavkám a moderným trendom.

Súťaž predĺžená až do 19.apríla

Súťaž predĺžená až do 19.apríla 1

Ak ste sa ešte nestihli prihlásiť, stále máte možnosť. Do súťaže sa môžu prihlásiť spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov, bytové družstvá a správcovia bytových domov, ktorí sú klientmi PSS a v uplynulom roku dokončili realizáciu aspoň jednej zo súčastí celkovej obnovy bytového domu.

Porota už má k dispozícií prvé projekty, stále je však čas na prihlásenie ďalších prác, a to v tomto roku dokonca až do 19. apríla. Vyhlasovatelia súťaže posunuli termín z dôvodu pretrvávajúcej pandémie a tým meškania odovzdávacích a kolaudačných protokolov. Zároveň už bol oficiálne zrušený veľtrh CONECO, ktorý bol exkluzívnym priestorom pre odovzdanie ocenení. Tie v tomto roku odovzdáme tak ako v roku 2020 priamo v priestoroch ocenených bytových domov.

Podrobné kritéria súťaže nájdete v prílohe tejto správy spolu s prihlasovacím formulárom.

Ak spĺňate podmienky súťaže, stačí vyplniť prihlášku a zaslať ju elektronicky spolu s fotografiami na požadovanú e-mailovú adresu obnova-domov@obnova-domov.sk. Súťaž sa koná od 1. 1. 2021 do 19. 4. 2021. Do súťaže sa môžu prihlásiť bytové domy s ukončenou realizáciou obnovy do 31.12.2020.

Následne bude hodnotiteľská komisia posudzovať zaslané prihlášky a určí poradie víťazov.

Prílohy

Podmienky súťaže - PSS

Podmienky súťaže - PSS.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 349,97 kB

Prihláška do súťaže - 2020

Prihláška do súťaže - 2020.doc
Typ súboru: DOC dokument, Velkosť: 51 kB
Dátum vloženia: 8. 3. 2021 12:10
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 3. 2021 12:34
Autor: Správce Webu

PARTNERSKÉ ZDRUŽENIA