Združenie pre podporu obnovy bytových domov

Pár slov o nás

Chceme byť aktívnym článkom pri pomoci a koordinácii aktivít členov Združenia a spoločnými silami prispievať mestám a obciam v Slovenskej republike pri obnove ich bytového fondu a jeho bezprostredného okolia tak, aby zodpovedalo súčasným požiadavkám a moderným trendom.

O konferencii

Konferencia Komplexná obnova bytových domov 2016

Oslávte s nami jej 10-te narodeniny!

KOBD je medzinárodná konferencia, ktorá sa stala v odbore stavebníctva pojmom a obľúbenou tradíciou. Tento rok oslavujeme jej 10-te narodeniny a pri tejto príležitosti nad ňou prevzal záštitu generálny riaditeľ Štátneho fondu rozvoja bývania, Ing. Juraj Kurňavka. Môžete sa tešiť na príspevky odborníkov z ministerstiev, univerzít, finančných inštitúcií a rôznych firiem z praxe. A venovať sa budú každej oblasti obnovy bytových domov a moderným trendom. Vynikajúca príležitosť pre vzdelávanie, networking a nadväzovanie nových obchodných vzťahov, no nie? To ale nie je všetko. KOBD je srdcovka aj vďaka nadštandardnému večernému programu a príjemnému horskému prostrediu. Každoročne sa teší vysokému záujmu a účasti či už zo strany firiem ale najmä správcovských spoločností, bytových družstiev, bytových podnikov a združení. Odborný program konferencie bude aj tento rok rozmanitý a nájdete ho tu. Tohtoročná téma je Zelená úsporám energie pri kvalitnej obnove.

Čo na vás čaká

* 3 dni odborného programu, 8 tematických okruhov a 46 prednášok

* Dva voľné trojhodinové vstupy a poobedný relax v Aqua + Sauna Paradise

* Ranné plávanie s výhľadom na Kriváň

* Zábava a skvelá atmosféra na prvom raute s kapelou Colors of Sound

* Hudobný zážitok počas druhého večera s kapelou Prešporskí junáci

* Kolkáreň a dve dráhy na odreagovanie

* Fotokútik a originálna pamiatka z večerného programu

* Ochutnávka celej kolekcie a 14 nápaditých druhov TATRATEA počas prvého večera

* Bohaté stravovanie počas celej konferencie - začíname poobedným občerstvením

Prihlásiť sa môžete tu

Konferenčný poplatok je vo výške 100 eur / osoba / 3 dni.

Reprezentanti ZSVB, ZBHS, SZBD, bytových družstiev a správcovských spoločností dostanú zľavu 10 eur/osoba.

Ubytovanie

Grand hotel Permon **** ponúka rozmanité možnosti ubytovania. Okrem hlavnej budovy sú k dispozícii aj spriaznené okolité zariadenia Hotel Pieris***, Dependence Permoník a Dependece PINIUS. Nájdete ich na skok od hlavnej budovy, v blízkosti 300 – 1200m. Rezervácie ubytovania pre vás zabezpečíme my. Poplatok si každý účastník, resp. vysielajúca organizácia hradí priamo na recepcii hotela. Keďže konferencia začína už o 13:00, ubytovať sa môžete už od 11:00 hod. V cene ubytovania sú aj raňajky, podávané na mieste ubytovania.

Zvýhodnené ceny ubytovania:

Typ ubytovania/Hotel

Permon

Pieris

Osoba/noc v izbe obsadenej minimálne 2 osobami

46€

41€

Osoba/noc v samostatnej 2 a viac lôžkovej izbe

84€

74€

Osoba/noc na prístelke

32€

25€

*V cene nie je zahrnutý kúpeľný poplatok 0,40 €/osoba/noc a poplatok za parkovisko (len pri Permone ) 3,50 EUR/auto/deň

Ceny ubytovania v Permoníku sú nižšie - izba obsadená dvomi osobami stojí 60eur/noc a izba obsadená 1 osobou 40 eur/noc. Prístelka stojí 25 eur/noc a kúpeľný poplatok je 0,40 eur/noc. Ceny pre Pinius vám zašleme na vyžiadanie.

Aj keď je vzdialenosť medzi zariadeniami len nepatrná, k dispozícii bude pohodlná a pravidelná kyvadlová doprava vo forme vláčika. Vaše auto tak môže ostať na parkovisku počas celého pobytu :-)

Prihlásiť sa môžete tu

Zaujíma vás, ako vyzeral minulý ročník? Pozrite si fotogalériu.

PARTNERSKÉ ZDRUŽENIA