Združenie pre podporu obnovy bytových domov

Pár slov o nás

Chceme byť aktívnym článkom pri pomoci a koordinácii aktivít členov Združenia a spoločnými silami prispievať mestám a obciam v Slovenskej republike pri obnove ich bytového fondu a jeho bezprostredného okolia tak, aby zodpovedalo súčasným požiadavkám a moderným trendom.

KOBD 2023 - informácie

banner

Nad konferenciou prevzal záštitu:

Logo SFRB

17 rokov podpory a spolupráce!

KOBD je medzinárodná konferencia, ktorá už má svoju sedemnásťročnú tradíciu a stala sa vyhľadávaným odborným podujatím zameraným na obnovu, správu a financovanie bytových domov. Tohtoročný podtitul konferencie je Plán obnovy pre sektor budov.

Môžete sa tešiť na príspevky odborníkov z ministerstiev, univerzít, finančných inštitúcií, združení a rôznych firiem z praxe. A venovať sa budú takmer každej oblasti obnovy bytových domov a jej moderným trendom.

Vynikajúca príležitosť pre vzdelávanie, networking a nadväzovanie nových obchodných vzťahov, partnerstiev a budovanie spolupráce. To ale nie je všetko. KOBD je srdcovka aj vďaka výbornej atmosfére a príjemnému horskému prostrediu. Každoročne sa teší vysokému záujmu a účasti, či už zo strany firiem, ale najmä správcovských spoločností, bytových družstiev, bytových podnikov a združení.

Čo na vás čaká

* 3 dni odborného programu

* Vystavovateľské stolíky priamo v konferenčnej miestnosti,

* Vstup do Aqua + Sauna Paradise (počas prevádzkových hodín, neplatí v deň odchodu) a fitness centra,

Ranné plávanie s výhľadom na Kriváň v čase 7:00–10:00 hod.,

* Zábava a skvelá atmosféra na večerných rautoch,

*  Hodnotné ceny v tombole.

PARTNERSKÉ ZDRUŽENIA